Czytam = Komentuje

Anonimowi – podpisujcie się!


Zapraszam was na blog z dodatkami o "Otchłani szarości":

http://miejskie-opowiesci.blogspot.com

wtorek, 8 grudnia 2015

Przerwa świąteczna

Tysio starym, tamtorocznym zwyczajem, postanowił także w tym roku zrobić sobie świąteczną przerwę. W tamtym roku w czasie okresu świątecznego publikowałem opowiadanie Arena, które swoją drogą powinienem kiedyś poprawić... bardziej rozpisać, ale obecnie nie mam na to nerwów.
W tym roku podczas przerwy świątecznej, postanowiłem powrócić do Skradzionego dziecka i je dokończyć, bo w sumie większość mam napisane i muszę tylko przepisać, a na to obecnie mam czas. Dlatego serdecznie was zapraszam pod adres:
Opowiadanie najprawdopodobniej będzie miało 13 rozdziałów, plus prolog i epilog, z czego prolog i 5 rozdziałów już zostało opublikowanych.
Moja przerwa świąteczna właściwie powinna trwać od Mikołajek, a więc od 6, do Nowego Roku, czyli przygotujcie się na to, że do 1 Stycznia 2016 roku nie opublikuję na żadnym z blogów żadnej części, rozdziału, czy też fragmentu (jedynym wyjątkiem od tej reguły są Jabłka i śniegi, gdzie muszę dopisać pewien fragment do ostatniego rozdziału, oraz mam w planach opublikować też kilka kolejnych, bo jak wiadomo – ta historia już za długo się ciągnie).
Wszystkie inne blogi, poza Jabłkami i śniegami oraz Skradzionym dzieckiem, zostają przeze mnie zawieszone do Nowego Roku. Może dzięki temu niektórym czytelnikom zechce się nadrobić, któreś z moich opowiadań, albo zerknąć na to krótkie, prowadzone w okresie świątecznym, do którego pragnąc was przekonać umieszczam poniżej trailer i jeszcze raz przypominam adres:
10 komentarzy:

 1. Trochę lipa przerwać w takim momencie.
  No ale to Ty decydujesz, spokojnego odpoczynku życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie naumyślnie tak zrobiłem, by podbudzić jeszcze waszą ciekawość.

   Usuń
  2. Szkoda, bo ciekawi mnie jak to się zakończy. Podejrzewam, że Szymon bardziej chce Magdę wystraszyć jak zbić. W końcu po co pojechali na ten cmentarz.

   Usuń
  3. Nie martw się o Madzie. Szymek nigdy nie był sadystą.
   Poleciłem specjalnie dla ciebie blog na autorskim, bo ty lubisz takie... staroczasowe opowiadanka.

   Usuń
  4. Wiem Szymon to opanowany dupek.
   Widziałam ten blog, już nawet zajrzałam, na pewno mi się spodoba. Dzięki :)

   Usuń
  5. Mnie się bardziej niż "Na kartkach pamiętnika" spodobała "Prawdziwa legenda", ale myślę, że tam trudno byłoby ci znieść takich dupków jak Szymek na potęgę, na dodatek jeden jak Szymon wygląda xD
   A proszę bardzo. W ogóle w opisie tych reklam i recenzji na blogu muszę dopisać, że ty jesteś pomysłodawczynią. I jakbyś trafiła na jakiś ciekawy blog, to możesz mi polecić.

   Usuń
 2. A ja będę mogła przynajmniej ponadrabiać zaległe rozdziały :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda :( ale mam nadzieje,ze nie będzie już od początku pisana po przerwie?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nie będzie. Będzie kontynuowane. Już mam napisane kilka na przód, tylko brakuje takich pomiędzy.

   Usuń
 4. Na jedno dobrze że jest ta przerwa to nadrobię twojego bloga. Na razie jestem na 20 rozdziale i jakoś czas nie pozwala czytać dalej :c Jednak jak przeczytam odrazu skomentuje :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń