Czytam = Komentuje

Anonimowi – podpisujcie się!


Zapraszam was na blog z dodatkami o "Otchłani szarości":

http://miejskie-opowiesci.blogspot.com

O czym jest ta opowieść?


Otchłań szarości, to opowieść inna niż większość blogowych historii. Tutaj nie ma czarno-białego świata, nie ma też wszystkich kolorów tęczy. Zamiast tego mamy ludzi i ich życie, nie takie jakie mamy możliwość podziwiać w telewizyjnych serialach i reklamach.
Oczywiście zdarza się, że kobiety wyglądają jak modelki na wybiegu, ale po odbytej rozmowie o pracę, czy zjedzonej kolacji z narzeczonym, opada kurtyna, tyłek wciska się w dresy, a ich dzieci nie chcą iść spać, pomimo że jest już pierwsza w nocy.
Ulicznicy w dresach, którzy deklarują się uczciwie żyć i zarabiać bez szemranych interesów, zazwyczaj kłamią w żywe oczy. Natomiast ci w idealnie skrojonych marynarkach i pod krawatem wcale nie muszą okazać się lepsi, a kto wie czy czasem nie gorsi.
Czy zadawaliście sobie kiedyś pytania ile człowiek jest w stanie zrobić dla pieniędzy, albo ile jest w stanie poświęcić dla miłości?
Dlaczego kobiety decydują się trwać przy damskich bokserach i po co przystojni panowie kupują miłość w burdelach?
Co czują dzieci, które trwają w chorych relacjach, łączą i dzielą, scalają i zrywają więzy rodzinne samą swoją obecnością?
Otchłań szarości, to gangsterska opowieść dla ludzi o mocnych nerwach, bo jest w niej za dużo przemocy, za dużo seksu i za dużo szarości, dla tych, którzy lubują się w tęczowych cukierkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz